Хочете зробити різдвяний шопінг і в одночас підтримати гуманітарні проекти? Щиро запрошуємо на наш різдвяний базар! На вас чекають кава та тістечка, українські різдвяні та мистецькі вироби, листівки і книги, сучасні сувеніри… Чекаємо на вас!
![](https://plastde.org/wp-content/uploads/2022/11/Bildschirmfoto-2022-11-10-um-21.08.34-1022x1024.png)
Хочете зробити різдвяний шопінг і в одночас підтримати гуманітарні проекти? Щиро запрошуємо на наш різдвяний базар! На вас чекають кава та тістечка, українські різдвяні та мистецькі вироби, листівки і книги, сучасні сувеніри… Чекаємо на вас!