Гуманітарна робота

Пласт – українська скаутська організація в Німеччині визнана як благодійна, громадська організація.

У відповідності до нашого статуту ми підтримуємо перераховані нижче проекти і маємо право приймати як грошові так і матеріальні пожертви, та видавати посвідки про пожертви.

Актуальний заклик до пожертви

Гуманітарна Допомога Пласт Німеччина

Українські пластуни в Німеччині допомагають біженцям/жертвам війни в Україні та Німеччині швидко, небюрократично, безпосередньо.

Тут потрібна Ваша допомога! Дуже дякуємо!

Власник рахунку: Plast Ukrainischer Pfadfinderbund in Deutschland e.V.
Банк: Deutsche Bank München
ІBAN: DE30 7007 0024 0222 0473 00
BIC (SWIFT): DEUTDEDBMUC

Призначення: “Humanitäre Hilfe Ukraine”

(Якщо бажаєте отримати квитанцію про пожертвування, просимо подати ім’я, адресу та імейл-адресу.)
Контакт: sos@plastde.org

Осередок у Берліні

Kontoinhaber: PLAST Ukrainischer Pfadfinderbund in Berlin e.V. 
Bank: Deutsche Skatbank
IBAN: DE88 8306 5408 0004 2640 37
BIC: GENODEF1SLR

Verwendungszweck: Spende Nothilfe Ukraine

Контакт: plast.berlin@gmail.com (по Берлінських справах)
Додаткова інформація (Берлін)


Наші актуальні проекти

Щоб підтримати від війни та інших катастроф постраждалих дітей та їхні сім’ї медично, матеріально та морально, ми збираємо та координуємо пожертви, організуємо перевезення допомоги до України та пропонуємо заходи у наших осередках для українських матерів та їхніх дітей, які були змушені втекти до Німеччини.

Нижче ви знайдете більш детальний опис напрямків нашої роботи.

Інформацію про конкретних проектах ми регулярно актуалізуємо соціальних мережах. Для цього перейдіть будь ласка на підрозділ «Соціальні мережі» на веб сторінці.

Перевезення допомоги в Україну

Завдяки вашим пожертвам ми змогли відправити та розподілити різних точках в Україні вантажі з допомогою у розмірі 3.000.000 євро. Наша допомога зосереджена в першу чергу на медичних потребах.

Наші українські партнери піклуються про перевезення допомоги на території України та доставляють матеріали в місцевості, де ведуться бойові дії. Так наші вантажі доставляються у місцевості в безпосередній близькості до ліній фронту.

Деякі приклади того, що вже реалізовано:

Закупівля та передача 7 повністю обладнаних машин швидкої допомоги у співпраці з громадською організацією „Невідкладна допомога Україні“.

Ліки для надання першої медичної допомоги хворим та пораненим, а також матеріали та обладнання для потреб лікарень, у розмірі 500.000 євро фінансованих із пожертв.

Ми отримали матеріальні пожертви від лікарень та аптек на суму близько 2 млн євро та профінансували 100 вантажів через наш мюнхенський склад. Серед пожертв були рентгенівські апарати, апарати УЗД, дефібрилятори, медикаменти, зокрема інсулін, матеріали для догляду за пораненими. У співпраці з робочою групою “Допомога Україні” Реґензбурґзьких лікарів, та завдяки вашим фінансовим і також натуральним пожертвам, доставлено до України 12 тонхірургічного матеріалу, хірургічних лотків, декілька стаціонарних та мобільних апаратів УЗД, кілька палітрів медичних витратних матеріалів та терміново необхідні ліки.

Підтримка внутрішньо переміщених осіб в Україні

Ваші пожертви підтримують поселення та турботу за внутрішньо переміщеними особами в Україні. Їм також пропонується медична та матеріальна допомога на місці. 

Ми наприклад забезпечили:
Нашій сестринській організації Пласт – Національна Скаутаська Організація України надаємо фінансову підтримку для втілення місцевих заходів гуманітарної допомоги.Надаємо також фінансову підтримку та натуральні пожертви для молодіжної бази біля міста Рівного (Україна), де під керівництвом та опікою пластунів живуть сім’ї внутрішнього переміщених осіб.

Підтримка біженців в Німеччині

Наші члени та друзі працюють з перших днів війни з дітьми-біженцями та їхніми сім’ями в наших осередках у Німеччині. Ця волонтерська робота підтримується вашими пожертвами через, наприклад, покупку необхідних матеріалів для групових занять з дітьми та молоддю. 

Це ми уже зробили: 

Фінансова та особиста підтримка українського дитячого садочка «Хатинка» для новоприбулих дошкільнят у Дюссельдорфі, який має на меті полегшити інтеграцію та адаптацію дітей та їхніх мам у Дюссельдорфі.Кафе для мам в Мюнхені 1 квітня вперше відкрило двері для новоприбулих матерів та їх дітей. Окрім гарячих напоїв та тортів, кафе для матерів пропонує можливість зустріти нових подруг, обмінятися досвідом та отримати корисну інформацію про своє перебування в Мюнхені.

Наші партнери

Німеччина

Наша робота була б неможливою без нашого членства, їхніх сімей та друзів, скаутської спільноти, наших багаторічних прихильників та помічників та багатьох, багатьох щедрих жертводавців

Від усього ❤️ дякуємо вам усім! 

Крім того, завдяки постійній роботі з молоддю і гуманітарній допомозі “Діти Чорнобиля” протягом десятиліть ми маємо розгалужену мережу регіональних та міжрегіональних зв’язків з зацікавленими асоціаціями та громадами.  
Також підприємства є спонсорами нашої гуманітарної роботи та роботи з молоддю.
За запитом ми охоче назвемо імена наших партнерів, щоб таким чином відзначити їхній внесок. Якщо ви зацікавлені, надішліть там електронний лист на електронну адресу: sos@plastde.org

Німеччина

Робоча група «Допомога Україні» у безпосередньому контакті з українськими лікарнями використовує ваші пожертви на Пласту для організації цілеспрямованої та на основі конкретних потреб доставки медичної допомоги в Україну.

Робоча група «Швидка медична допомога для України», підтримує Пласту краудфандинговими проекти, наприклад для закупівлі машин швидкої допомоги.

Україна

з 1990

Пласт – Національна Скаутска Організація України

https://www.plast.org.ua/

Національний інститут раку

www.uicc.org/membership/national-cancer-institute-kiev-ukraine

Рівненська обласна дитяча лікарні, відділення онкогематології

www.micto.ua/komunalnyi-zaklad-rivnenska-oblasna-dytiacha-likarnia-rivnenskoi-oblasnoi-rady-i158606

Рівненський обласний благодійний фонд “Волинь європейська”

www.facebook.com/volyn.europejska/

Спілка Самаритян України, Київське Об’єднання

www.bruecke-nach-kiew.de/partner.html

“Крок у майбутнє”, Громадська організація підлітків-інвалідів, м. Київ міжнародна організація “Жіноча Громада”, м. Київ

Додані з 2022 року

Dzherelo Children´s Rehabilitation Centre

www.dzherelocentre.org.ua/en/

Рівненська Обласна Благодійна Організація «Серце дітям України»

www.sertseditiam.in.ua

Рівненський Військовий Госпіталь

https://www.facebook.com/rvvgospital

Госпітальєри – Hospitallers

https://www.facebook.com/hospitallers

Військово-медичний клінічний центр західного регіону

http://vmkczr.org/ua/

Житомирська обласна дитяча клінічна лікарня

http://zhodkl.zt.gov.ua

Миколаївська центральна лікарня 

http://oblzdrav.mk.gov.ua/index.php/rayonni-68902/mikolayivska

Центральний військовий клінічний шпиталь Львів

https://www.dlab.com.ua/map/14145

Брусилівська районна центральна лікарня, Житомирська область

https://micto.ua/brusylivska-tsentralna-raionna-likarnia-i157896

Львівський обласний ендокринологічний диспансер

https://www.facebook.com/lvivendokrynologycentr

Пацієнти України

https://patients.org.ua

Діти Чорнобиля

Через ініціативу “Діти Чорнобиля” члени наших організацій з 1990-х активно допомагають пом’якшити наслідки чорнобильської катастрофи.Невтомний збір коштів дає можливість придбати дороге медичне обладнання, ліки, іграшки тощо, та передати їх дитячим онкологічним диспансерам в Україні. Таким чином ми можемо полегшити страждання дітей, уражених радіацією.