“Ми тут зібрались пластуни, пластуни,
З’їхались із Європи – і Америки.”
То початок таборові пісні юнацького табору “Ой у лісі червона калина” 2022 – найбільший табір (окрім ЮМПЗ 2017), який на нашому терені відбувався до сьогоднішнього дня. Пластовий чар і таборова атмосфера були неймовірні. Протягом двох тижнів учасники і виховники стільки нових вражень назбирали, що ми мали відчуття, ми таборували разом повний місяць. Нові пісні співали при ватрі, водили дискусії про тему толерантність, зорганізовували прогулянку в канатний парк і пішли на традиційну дводенну мандрівку в Альпи.
У нас в юнацтві ховалися неймовірні таланти, про які ми дізналися через “Вечір спонтанних талантів”. Мені ще бракує слів, описати цей чарівний час. Я щаслива, що я могла познайомитися з чудовими учасниками і виховниками, які в моєму серці завжди! Вже скучаю за вами і до наступного року!
– Аґата Гайнольд, бунчужна табору
Дякуємо Аґаті за чудові враження з табору!
![](https://plastde.org/wp-content/uploads/2022/08/2E1CB274-3367-4BE8-A178-02C88B344414.jpg)
![](https://plastde.org/wp-content/uploads/2022/08/0E8327EA-95A0-47F4-861D-3F0801DC7D2D.jpg)
![](https://plastde.org/wp-content/uploads/2022/08/8B49046D-1D30-45D5-A7A4-81F4209AA1D5-1024x821.jpg)
![](https://plastde.org/wp-content/uploads/2022/08/4D6BE378-6244-4361-A6B1-95E5B2E4C6BA-1024x821.jpg)
![](https://plastde.org/wp-content/uploads/2022/08/073D6EBF-4798-4307-BF93-BDF521905AAD.jpg)
![](https://plastde.org/wp-content/uploads/2022/08/661455B8-1A13-4A1A-87C4-50DB06369A37.jpg)
![](https://plastde.org/wp-content/uploads/2022/08/48EA1918-279A-447B-8309-88432F7A3E3D.jpg)
![](https://plastde.org/wp-content/uploads/2022/08/0EFD6A08-1DD9-4928-AC31-8FAA59F586C1-1024x821.jpg)
![](https://plastde.org/wp-content/uploads/2022/08/18B2378C-72E0-4142-9D2F-B30D9AC33E63.jpg)
![](https://plastde.org/wp-content/uploads/2022/08/65C42FD9-BA93-41A8-A71E-27CF1EEF8E73-1024x820.jpg)