Кафе для мам

Ми запрошуємо новоприбулих мам з дітками на зустріч з кавою і тістечком. Таким чином ми хочемо вам дати можливість взаємного знайомства та обміну враженнями.

Ми планували пригостити Вас і Ваших дітей гарячими напоями і солодким та поспілкуватися з вами на свіжому повітрі біля церкви. Нажаль прогноз погоди не втішний. Тому наше кафе буде працювати теж у парафіяльній залі.
Прошу зверніть увагу, що доступ до парафіяльного центру можливий лише за умовою дотримання правила «3G».

Це означає, що при вході до центру ви повинні показати сертифікат що ви мін. 2 рази щеплені від ковіду або сертифікат одужаного або сертифікат актуального негативного корона тесту (PCR не давніше 48 годин, офіційний експрес тест не давніше 24 годин). Корона тести для громадян України у Мюнхені безкоштовні, тому рекомендуємо всім його зробити перед тим що до «Кафе для мам» прийти. Пересування в парафіяльному центрі можливе лише в масках. Коли зайняли своє місце за столиками, ви маску можете зняти.
Для всіх, хто захоче спілкуватися на вулиці, ви гарячі напої та солодке можете отримати «на винос» не заходячи до парафіяльного центру. В такому разі ви потребуєте лише маску, яку ви зможете зняти після того що отримали напої та солодке при віконці видачі. Далі діє правило дотримання дистанції 1,50 м від інших.

Ми з нетерпінням чекаємо зустрічі з Вами!